O mnie

Nazywam się Agnieszka Drożak i bardzo cieszę się, że tutaj jesteś

Dowiedz się więcej
Jestem nauczycielem i tłumaczem języka hiszpańskiego

Ten język od samego początku stał się moją pasją, którą to postanowiłam przekazywać dalej.

Moim celem jest nauczyć Cię w sposób przyjemny wszystkich 4 kompetencji językowych:

  • pisania
  • czytania
  • mówienia
  • słuchania

A jeżeli potrzebujesz tłumaczenia pisemnego bądź asysty językowej, to mieszkam w Walencji i chętnie pomogę.

Pierwszy raz zetknęłam się z językiem hiszpańskim oglądając telenowele.

W iem, że coś innego brzmiało by lepiej, ale prawda jest taka, że wtedy oglądałam telenowele z tatą. Od tego czasu zafascynowana melodyjnością tego języka, stałam się samoukiem. Ku niekoniecznemu zadowoleniu pozostałych sąsiadów wyśpiewywałyśmy z sąsiadką hiszpańskie piosenki, pewnie się cieszą, że się wyprowadziłyśmy haha.  Nie mogłam posiąść się z radości jak tylko dowiedziałam się o lekcjach hiszpańskiego w moim rodzinnym miasteczku – toteż bez zawahania zapisałam się na kurs dla początkujących.

spanish
Hiszpania

Na studia wybrałam sobie kierunek filologii hiszpańskiej na Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu.

P odczas tych studiów wzięłam udział w programie Erasmus i miałam możliwość studiowania na Uniwersytecie w Porto, w Portugalii.  Następnie wyjechałam do Hiszpanii kontynuując studia z nauczania hiszpańskiego jako języka obcego na Uniwersytecie w Maladze. W Hiszpanii spędziłam 4 lata, podczas mojego pobytu zatrudniałam się do różnego rodzaju prac (m.in. kelner, agent nieruchomości, nauczyciel hiszpańskiego).

W pewnym momencie mojego życia potrzebowałam wyjechać i zobaczyć jak się żyje w innym kraju. Ponieważ wychodzę z założenia, że tak na prawdę, można poznać dany kraj, mieszkając w nim. Zmiana była dosyć drastyczna- ze słonecznej, pełnej kolorów Andaluzji (hiszpański region) przeprowadziłam się do stosunkowo zimnego kraju, który to z lotu ptaka przypomina inną plantę, mowa tutaj o Islandii.

T ęsknota za Hiszpanią sprawiła, że wróciłam tutaj, co prawda tym razem do innego miasta, bo do Walencji.  Zatem prosto z Hiszpanii będę Was uczyć lub pomogę podszlifować hiszpański w prosty i przyjemny sposób. Zapraszam Was również na mój kanał na YouTubie, który to został stworzony z myślą o Was.

french-spanish-english

Jestem miłośniczką języków obcych, poza hiszpańskim, znam również angielski i francuski. A to jeszcze nie koniec mojej przygody z językami.

W mojej ofercie kursów znajdziesz zajęcia indywidualne, grupowe, współprace ze szkołami i firmami, a także specjalistyczny hiszpański jak: język w biznesie i język w turystyce.

W zakres moich usług wchodzą również tłumaczenia pisemne, a także ustne np.

  • przy kupnie/sprzedaży nieruchomości,
  • spotkania biznesowe,
  • załatwianie formalności bankowych itp.
salsa-dance

Moją pasją są tańce, a moje ulubione to

Salsa i bachata, które to wywodzą się z Kuby i Republiki Dominikańskiej. Oczywiście lubię też kizombę z Angoli i brazylijski zouk. Uważam, że muzyka to świetny sposób do nauki języków obcych.